O NÁS

Internetový obchod GOBRA NAILS – vše pro modeláž nehtů

Gobranails nabízí produkty výhradně od certifikovaných německých dodavatelů a dalších výrobců z EU, které kompletně splňují legislativní podmínky  ( atesty, prohlášení o shodě,  GMP certifikáty, MSDS, INCI…) pro prodej v ČR.  Produkty jsou určeny pro profesionální použití a předpokládá se, že kupující zná všeobecnou znalost a technologické postupy pro správnou práci s materiálem, na základě specializovaného rekvalifikačního kurzu.

Při práci s materiálem zajistěte dostatečné větrání, uschování mimo dosah dětí. Některé  výrobky dráždí oči, dýchací orgány, kůži, může vyvolat senzibilaci při styku s kůží, obaly se musí uchovávat těsně uzavřené,  mimo dosah zdrojů zapálení, při používání se nesmí jíst ani pít, kouřit, při požití je škodlivý, při zasažení očí musí ihned důkladně vypláchnout vodou a vyhledat lékaře, nespotřebovaný materiál musí chránit před denním světlem. Materiál – resp. barevné gely je vhodné před použitím promíchat, některé barevné pigmenty se usazují na dně.

Veškerý materiál osobně testujeme, abychom Vám mohli poskytnout cílené rady pro správné použití.

Náš internetový obchod postupně a stále doplňujeme o nové značky a druhy zboží potřebného pro modeláž , ale také zdobení nehtů Nailart atd…

Zasílání zboží:

Poštovné a balné po ČR:

Zásilka 69,- Kč – pouze pří platbě předem na účet, RR zásilka doporučeně, pojištěno do 500,- ( tímto způsobem nelze zasílat tekutiny od 0,5 L, šablony velké balení 500ks, velké balení gelů od 100 ml, zásilka musí splňovat parametry do 5cm výšky )

Balík BA, BB, DR  99,-Kč:  platba předem na účet, BB a BA a DR doporučený balík ( tekutiny ), pojištěno na udanou hodnotu dle objednávky

Zásilka Dobírka : 99,- Kč: ( tímto způsobem nelze zasílat tekutiny od 0,5 L, šablony velké balení 500ks, velké balení gelů od 100 ml, zásilka musí splňovat parametry do 5cm výšky )

Balík Dobírka 129,- Kč:  tekutiny a velké balíky

Zásilka na Slovensko 160,- Kč : pouze pro platbu předem a pro zásilky a menší balíčky do 0,500 g. Větší balíky – zde se cena poštovného odvíjí dle váhy a velikosti balíku. Cena bude připočtena až po zabalení a zvážení – řešeno individuálně.

Při objednávce  nad  2 000,- Kč – poštovné zdarma pouze s platbou předem na účet (není možné na dobírku !  )
– Dodávky prostřednictvím České pošty a.s. nebo Zásilkovna.

UPOZORNĚNÍ !!!

Minimální hodnota objednávky na dobírku činí 200,- Kč. Jinak pouze platba převodem, kde je limit bez omezení.

Balík/Zásilka na dobírku:  zboží zasílané na dobírku se řídí těmito pravidly. Balík je zasílán na dobírku zpravidla do 24 hodin od obdržení objednávky. Do této doby lze objednávku zrušit.

Jakmile je zboží odesláno, je o této skutečnosti informován zákazník i s číslem balíku. Je povinností zákazníka, nedojde-li zásilka domů, nebo není upozorněn výzvou k vyzvednutí zásilky na poště, tuto zásilku si od třetího dne po den desátý na poště vyzvednout. Pokud tak neučiní a zásilka bude doručena zpět na adresu e-shopu je zákazník povinen uhradit částku odpovídajíc výši poštovného a balného. Na tuto částku bude klientovi vystavena faktura.

Možnost objednání zboží přes:

e-mail: gobranails@seznam.cz

nebo na skupině FB : GOBRANAILS

Dotazy na materiál či jiné můžete zasílat též na e-mail: gobranails@seznam.cz
Rádi Vám poradíme a na Vaše dotazy zodpovíme.