Měna

Nákupní košík

0

Total: 0,00 Kč

Obchodní zástupce v jednotlivých krajích, pro možnost osobního odběru zboží  naleznete zde:  http://www.gobra-nails.cz/kontakt.html

1.  Všechny UV gely ( včetně lesků ) zde uvedené se vytvrzují v UV lampě 2 min. Pouze ICE BLUE doporučujeme 3 min.

2.  Všechny barevné gely a především make-up PEARL je třeba vždy před prvním použitím dobře promíchat, perleť či pigmenty se mohou při delším stání usazovat na dně kelímku. Na kvalitu gelu/odstínu to nemá vliv.

3.  Který gel je vhodný na přírodní a problematické ( lámavé, poškozené ) nehty ?

UV Gel Gobra FLEXI Protein  http://www.gobra-nails.cz/e-shop-nehtova-modelaz/uv-gely/gely-special/gely-16.html - je přímo určen pro problematické nehty, medově středně husté konzistence, pružný, samovyrovnávací, podkladový a stavební v jednom, vhodný i na potažení přírodních nehtů, obsahuje proteiny a vitaminy A a E, vyživuje přír. nehet. Doporučujeme také na potahování nehtů na nohou. 

UV Gel Gobra EUROFIBER - hustý profi stavební gel se skelným vláknem, tvrdý gel srovnatelný s akrygelem, vhodný na problémové, lámavé a křehké nehty, perfektní přilnavost, výborný na pinchování a stavbu na šablony.  http://www.gobra-nails.cz/e-shop-nehtova-modelaz/uv-gely/gely-special/gely-3.html

UV GEL FIBER ROSÉ - mléčně růžový, hustý profi stavební gel se skelným vláknem, tvrdý gel srovnatelný s akrygelem, vhodný na problémové, lámavé a křehké nehty, perfektní přilnavost, výborný na pinchování a stavbu na šablony.

4. Doporučení pro MATT COLOUR Gely : barevné gely s vysokou pigmentací, pro dosažení MATT efektu se doporučuje tvrdit max 2 min, nelépe 1,5 min. Nanášejte v opravdu tenoučkých vrstvách, aby gel nevyprskával při tvrzení, kryje velmi dobře, proto není nutné nanášet větší vrstvu. Tyto barevné gely jsou tvrdé, proto nejsou vhodné na Flexi gely. Můžete je též zaleskovat a získáte nádherné syté lesklé barvy.

5. Který stavební gel je nejhustší ? Seřazeno od nejhustšího po středně husté:

- FIBER gel Rosé a EUROFIBER Gel se skelným vláknem - IQ BUILDER GEL - BUILDER COVER NATUR -  ICE PINK + BLUE - Profi FIBER CLEAR-B  - CRYSTAL  CLEAR - tyto všechny jsou velmi husté.

  Dále středně medově  husté jsou:  MILK ROSA MASK, FLEXI Protein - spíše řidší.

6. Podkladový BASE GEL ( Ultrabond Uv gel )

- doporučujeme používat jako podkladovou vrstvu pod všechny stavební gely, díký své řídké konzistenci se velmi dobře nanáší - vmasírovává se do nehtu, aby vytvořil tenoučký film a díky tomu gely  krásně přilnou a zabraňuje se tak odchlipům. Vrstva musí být opravdu velmi tenoučká, jen smočit štětec a vetřít do nehtu, v UV lampě stačí 1 min. 

7. VYCHYTÁVKA - Doporučení pro LESKY:

Výpotkové lesky Violet i Clear LUX vždy nanášejte rovnoměrně a v tenké vrstvě, abyste zabránili smrštění gelu. Jestliže je však vrstva gelu příliš tenká, může povrch vypadat ajko nerovný, to napravíte aaplikací druhé vrstvy. Aby se vám lesk leskl opravdu maximálně, nesetírejte výpotek ihned po vytažení z lampy, ale nechte chvilenku zchládnout, poté setřete mírně navhlčenou buničinou - netlačte a nakonec  vetřete olejíček a suchým čtverečkem vyleštěte do sucha - až povrch jakoby vrže - a dosáhnete tak maximálního lesku s mokrým efektem a lesk vám vydrží 3 týdny bez problému. 

Rozdíl mezi Leskem Violet a Top Gloss LUX Clear je ten, že Violet je o něco málo řidší než LUX Clear.

U bezvýpotkových gelů ( Finish Shining Dry a Perfect HQ Top Sealler ) zabraňte kontaktu s přírodním nehtem, v tomto místě by se gel odchlípl.

8. BAREVNÉ GELY - u některých více pigmentovaných barevných gelů se může stát, že pigment klesá na dno kelímku při delším stání, je tedy nutné jej promíchat - platí především pro jemné pastelové gely, které jsou hodně pigmentované, takže doporučujeme nanášet ve 2 tenoučkých vrstvách, mají však velice dobré krytí.